На Хмельниччині обговорили програму розвитку ООН «Сприяння сталому веденню тваринництва та збереженню екосистем на півночі України»

Автор | 24.11.2022

23 листопада на Хмельниччині обговорили програму розвитку ООН «Сприяння сталому веденню тваринництва та збереженню екосистем на півночі України». Провів засідання робочої групи заступник начальника ОВА Володимир Білик, у якій взяли участь представники профільних підрозділів адміністрації, місцеві фахівці та науковці.

Проект «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України» – ініціатива, яка присвячена Україні в рамках Глобальної програми впливу GEF (Глобальний екологічній фонд) на продовольчі системи, землекористування та відновлення.

Цей проект стимулює перехід до сталого тваринництва в Північній Україні, де переважають торфовища, із одночасною боротьбою проти деградації земель. Також його мета — знизити викиди парникових газів, сприяти родючості ґрунтів та збереженню видів, що знаходяться під загрозою зникнення. Реалізовуватиметься ця ініціатива впродовж 2022-2026 року у 7 областях, серед яких і Хмельницька.

“Хмельниччина – регіон, який займає лідируючі позиції у сфері сільськогосподарського виробництва в Україні. Наша область багата на природні ресурси та має великий туристичний потенціал, і ми, як обласне керівництво, розуміємо усю важливість їх збереження, – наголосив Володимир Білик. – Попри складні часи, ми відстоюємо забезпечення якомога кращих умов природокористування та покращення навколишнього середовища краю, тому ми підтримуємо реалізацію таких ініціатив.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *