На ХАЕС розпочала роботу комісія з перевірки культури безпеки

Автор | 22.04.2024

22 квітня ц. р. на Хмельницькій АЕС розпочала роботу комісія АТ «НАЕК «Енергоатом» з перевірки стану культури безпеки під головуванням директора департаменту відомчого нагляду Компанії Олександра Богуна.

За словами голови комісії, НАЕК «Енергоатом» розпочинає серію перевірок з культури безпеки у 2024 році саме з Хмельницької АЕС. До складу комісії ввійшли представники філій Енергоатома, котрі працюватимуть на Хмельницькій АЕС впродовж тижня.

Під час організаційної наради генеральний директор філії «ВП «ХАЕС» Андрій Козюра наголосив, що безпека – основний пріоритет діяльності НАЕК «Енергоатом» та філії «ВП ХАЕС» зокрема. Олександр Богун, у свою чергу, зазначив: «Культура безпеки – не лише дотримання норм та правил, але й ставлення кожного працівника до виконання своїх обов’язків, адже на АЕС дрібниць не буває».

Шляхом обходів виробничих приміщень, інтерв’ю з працівниками та аналізу документації члени комісії зроблять висновки за відповідними напрямками, які й стануть основою узагальненого звіту комісії.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ХАЕС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *