На базі Шепетівської районної державної адміністрації відбувся семінар Державного архіву Хмельницької області

Автор | 03.03.2023

2 березня, на базі Шепетівської районної державної адміністрації відбувся семінар Державного архіву Хмельницької області для працівників архівних установ Шепетівського району, керівників та відповідальних за діловодство та архівний підрозділ юридичних осіб – джерел комплектування національного архівного фонду архівного відділу Шепетівської райдержадміністрації та Шепетівської міської ради.

На відкритті семінару виступили начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков та директор Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс.

З питання нормативно-правового, науково-методичного та інформаційного забезпечення розвитку архівної справи та діловодства в установах, організаціях, підприємствах різних форм власності Шепетівського району доповіла директор Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс.

Катерина Миколаївна також проінформувала присутніх про проведення огляду забезпечення збереженості документів національного архівного фонду, культурної спадщини України, стану діловодства в закладах культури Хмельницької області.

З порядком роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовкою до передавання на архівне зберігання присутніх ознайомила заступник директора – начальник відділу організаційно-аналітичної роботи, голова ЕПК Марія Коваленко.

Під час семінару учасники мали можливість отримати відповіді від фахівців Державного архіву області на питання, що виникають у щоденній практичній роботі на місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *