На базі Хмельницької ОВА розпочинає роботу регіональна офлайн та онлайн-платформа для комунікації бізнесу із представниками місцевої влади «Діалог влади та бізнесу»

Автор | 17.10.2024

На базі Хмельницької ОВА розпочинає роботу регіональна офлайн та онлайн-платформа для комунікації бізнесу із представниками місцевої влади «Діалог влади та бізнесу», створена за дорученням Президента УкраїниВолодимир Зеленський на базіКонгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Основна мета – налагодження відкритого діалогу між бізнесом та владою. Зокрема платформа покликана оперативно вирішувати нагальні питання підприємців, покращувати економічний та інвестиційний клімат, сприяти створенню нових підприємств, розширенню виробництв і збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Як зазначив начальник ОВА Сергій Тюрін: “Ми відкриті до співпраці, готові слухати та діяти задля спільної мети – відновлення й розвитку нашої країни.”

Детальніше у відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *