Мінсоцполітики забезпечило у квітні фінансування виплати всіх призначених людям субсидій, пільг та грошових соціальних допомог раніше дат, передбачених графіком фінансування

Автор | 06.04.2022

Мінсоцполітики 1 квітня перерахувало в регіони необхідне фінансування. Управлінням соціального захисту населення Шепетівської районної військової  адміністрації за березень 2022 року житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховано 14 788 сім’ям на загальну суму 31,7  млн.грн.

       5 квітня 2022 року кошти  зараховані на банківські рахунки одержувачів, відкриті в уповноважених банках.

      В цьому місяці, як і в березні, незважаючи на воєнний стан, виплата відбувається раніше.

      Відповідні виплати профінансовано для отримувачів на всій території, де працюють органи соціального захисту населення.

       Для того, щоб забезпечити виплати людям з окремих міст та районів, де через активні бойові дії органи соціального захисту населення не мали змоги працювати, Уряд запровадив спеціальний механізм централізованого нарахування та виплати грошових допомог, пільг та субсидій.

        Згідно з інформацією з регіонів, у квітні такий механізм буде застосовано у окремих містах і районах 8 областей. Зокрема:

• Донецька область: Волноваський, Маріупольський райони та міста Вугледар і Маріуполь

• Запорізька область: Васильківський, Мелітопольський, Пологівський та Бердянський райони та міста Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Токмак

• Київська область: Бучанський та Вишгородський райони і міста Буча, Ірпінь, Славутич

• Луганська область: всі міста і райони

• Сумська область: Охтирський район в межах колишнього Тростянецького району

• Харківська область: більшість районів і міст області

• Херсонська область: Високопільський район

• Чернігівська область: всі міста і райони.

         Наразі Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики проводить у цих містах і районах централізоване нарахування грошових допомог, пільг та житлових субсидій.

          Після цього Мінсоцполітики спрямує необхідне фінансування до Ощадбанку, який забезпечить перерахування виплат людям.

Ощадбанк здійснюватиме це наступним чином:

• Тим громадянам, які одержували виплати на рахунки в банках, АТ “Ощадбанк” перерахує кошти на ті самі рахунки.

           Отже, якщо Ви отримуєте субсидію, пільги або грошові допомоги на картку, Вам не треба нікуди звертатись, і нічого додаткового робити. Ви отримаєте все на ту саму картку.

• Тим громадянам, які отримували виплати через Укрпошту, Ощадбанк здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” (МАЙ ТРАНСФЕР).

           Для того, щоб отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України.

           Громадяни, які не встигли отримали свої виплати за березень через переказ, мають можливість це зробити протягом двох місяців з моменту зарахування.  В березні воно відбулось 18 числа.

           Також можна зателефонувати на «гарячу лінію» Ощадбанку та перенаправити переказ до іншого банку, в якому людині зручно отримати виплату.

           У будь-якому випадку, навіть якщо отримувач не звернеться за переказом протягом двох місяців, то всі належні суми будуть йому виплачені у наступних виплатних періодах.

Управління соціального захисту населення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *