Медик з міста-супутника Хмельницької АЕС Олександр Костюков нагороджений орденом «За мужність»

Автор | 06.09.2023

За мужність, виявлену в захисті України, Президент Володимир Зеленський вручив бойовим медикам і військовим, які проходять лікування, ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Відзнаку отримав нетішинець Олександр Костюков.

Безперервно три десятка років Олександр Костюков, лікар-хірург комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішина», трудився на благо Нетішинської громади. З квітня 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ. Відтоді в пріоритеті – порятунок бійців на передовій.

У мирному житті оперував багато, проте новий досвід – кардинально інший через нетипові умови хірургічної практики. Страшна реальність вимагає титанічних зусиль та витривалості духу й тіла, адже тримати медичний фронт доводиться цілодобово.

Під час робочої поїздки у прифронтові області України Президент Володимир Зеленський відвідав стабілізаційні пункти, де надають медичну допомогу військовослужбовцям, пораненим і травмованим на Донецькому та Запорізькому напрямках. Саме тут нині рятує поранених Олександр Костюков. «Велика подяка за те, що зберегли життя багатьом. Дуже дякую вам за захист наших військових. За те, що піднімаєте на ноги. Бережіть себе. І дякую за збережене життя всіх інших», – сказав Глава держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *