Легкоатлети з міста атомників призери Кубку Хмельницької області серед дорослих

Автор | 30.06.2022

Легкоатлети комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ППО ХАЕС продовжують успішні виступи на змаганнях різного рівня. У відкритому Кубку Хмельницької області серед дорослих КДЮСШ була представлена вісьмома легкоатлетами, які продемонстрували достойні результати.

Особливістю цих змагань стало те, що і дорослі, і юні спортсмени змагалися на рівних. У відкритому КубкуХмельниччинивзяли участь члени збірної України, Києва, Київської області, а також Миколаєва, Тернополя та Вінниці, що надало змаганням вищий рівень.

За словами тренера Олександра Краснова, усі його вихованці вдало виступили на турнірі всеукраїнського рівня поряд зі старшими та більш досвідченими спортсменами, адже змагатися довелося із учасниками збірної України серед дорослих.

На найвищу сходинку п’єдесталу на дистанції у 1500 м піднялася Вікторія Каюмова. Підтвердили високий рівень підготовки й чемпіони України серед юнаків Петро Венгерець, який на дистанції 800 м посів третє місце та Святослав Хотюк, що увійшов до п’ятірки найкращих в бігу на 100 м.

Нагадаємо, що вихованка заслуженого тренера України Олександра Краснова Вікторія Ткачук стала фіналісткою Олімпіади в Токіо та надалі демонструє високі результати на турнірах міжнародного рівня, а легкоатлети КДЮСШ продовжують підготовку до нових стартів з вірою у мирне майбутнє та Перемогу.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *