Кошти від продажу медалі за встановлення рекорду Книги Гіннеса направлені на потреби ЗСУ

Автор | 28.04.2022

Недарма в народі кажуть, що добро вертається сторицею. Багато років наш земляк, знаний далеко за межами України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Володимир Копичинський сіє паростки добра у дитячих душах, гартуючи не лише тіло майбутніх чемпіонів, а й міцний незламний дух та волю до перемоги. І ці паростки дають щедрі сходи, адже сам ветеран спорту є гідним прикладом для своїх вихованців.

Яскраве підтвердження цього – фінал історії, яку започаткував сам пан Володимир, вирішивши підтримати наших воїнів у цей скрутний для України час. Спортсмен виставив на аукціон одну із найцінніших своїх нагород – медаль, що посвідчує встановлення світового рекорду та внесення його до Книги рекордів Гіннеса у категорії масового, тривалого та одночасного підняття гир трьома сотнями учасників Чемпіонату світу з важкої атлетики, що відбувся у 2013 році. Аукціон оголосили 12 квітня на фейсбук-сторінці Хмельницької ОВА, і вже за тиждень був визначений переможець – Олександр Гуліцький, який запропонував за медаль 28 тисяч гривень. Згідно з умовами проведення, він перерахував зазначену суму БФ “Захисти Хмельниччину”, аби ці кошти були використані для потреб наших ЗСУ.

Як виявилося, Олександр Гуліцький, як і його брат Валерій, що також долучився до аукціону – колишні вихованці Володимира Копичинського. Наразі чоловіки уже багато років мешкають в Британії, мають там свій власний бізнес, проте не забувають про свою Батьківщину. Із початком російської агресії вони розпочали активну волонтерську діяльність, щоб допомогти землякам здолати підступного ворога. Саме тому, отримавши звістку про проведення аукціону, брати вирішили, що мають підтримати ініціативу свого тренера, а щоб віддячити йому за життєву мудрість та підтримку – повернути виграну медаль законному власнику.

Аби підвести підсумки аукціону, сьогодні до невеликого спортзалу у Макові, де Володимир Копичинський тренує місцеву молодь та дітей, що приїхали в громаду, рятуючись від війни, завітали гості: заступник голови ОДА Володимир Юр’єв, мати переможців аукціону Анастасія Гуліцька та очільниця БФ “Захисти Хмельниччину” Олена Полянська.

Володимир Юр’єв висловив щиру вдячність та глибоку повагу ветерану спорту за його внесок у виховання молоді, розвиток спорту та підтримку наших воїнів.

“Ми розуміємо, якою цінною для вас є ця нагорода, адже немає сумніву, що вона – результат важкої та наполегливої роботи над собою, заслужена, як кажуть у народі, потом та кров’ю. Те, що вона повертається сьогодні до вас із рук матері ваших вихованців, дуже символічно, бо демонструє, що ви не просто тренер, а справжній наставник для дітей та молоді. Здоров’я та наснаги вам!” – зазначив посадовець.

Передаючи Володимиру Копичинському нагороду, Анастасія Гуліцька подякувала йому за багаторічну працю та любов до спорту, якою він ділиться з усіма своїми учнями, і яку прищепив свого часу Олександру та Валерію.

Олена Полянська вручила пану Володимиру подяку від благодійного фонду та розповіла, що за отримані від аукціону кошти уже закуплено товари медичного призначення, які будуть використані при формуванні індивідуальних аптечок однієї із військових частин Хмельниччини та врятують не одне життя.

Підсумовуючи цю розповідь, можна без сумніву сказати: поки серед нас є такі талановиті та світлі люди, як Володимир Копичинський, Україна подолає всі випробування, адже сам тренер каже, що і далі буде виховувати справжніх воїнів, які будуть відстоювати свою Батьківщину.

Перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *