Конкурс «Атомна енергетика і ми» стартує на Хмельницькій АЕС

Автор | 27.04.2023

На Хмельницькій АЕС стартує XXІХ конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми», який сприяє розширенню знань про атомну енергетику та  допомагає молоді у виборі майбутньої професії. Учасниками конкурсу можуть стати не лише діти з міста енергетиків, а й молодь регіону розташування атомної станції Хмельницької та Рівненської областей.

Конкурс проводиться за двома напрямками: наукових робіт (рефератів) та дитячої художньої творчості. Школярі регіону беруть активну участь у конкурсі, популяризуючи атомну енергетику у своїх наукових та творчих роботах. За майже тридцятилітню історію, значна кількість учасників конкурсу рефератів стала працівниками ХАЕС, а колись юні художники передали естафету вже своїм дітям.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідної роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора на ядерно-енергетичну тематику. Призери конкурсу наукових робіт візьмуть участь у Всеукраїнському етапі під егідою Українського ядерного товариства та за підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом».

Популяризація знань про ядерну енергетику, підтримка обдарованої молоді, проведення профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії – основна мета конкурсу «Атомна енергетика і ми».

 Реферати та наукові роботи, а також творчі конкурсні роботи приймаються в інформаційному центрі ВП «Хмельницька АЕС» до 1 жовтня 2023 року.

Контакти: тел. (03842) 40546, 63790, е-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *