Комплект медалей здобули подільські легкоатлети в Прикарпатті

Автор | 22.09.2022

17-18 вересня на стадіоні спорткомплексу Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу відбувався чемпіонат України U20 з легкої атлетики за участю 352 спортсменів 2003 року народження та молодших з усіх регіонів нашої держави, окрім Херсонської області. На цих змаганнях відзначилися лідери команди Хмельниччини Олександра Чернуха 2004 р.н. та Володимир Лісіцький 2006 р.н.

Першого дня Володимир спочатку пробився у бігу на 100 м з особистим рекордом (11,31 сек) до фіналу, а там судді зафіксували однаковий час (11,26 сек) у нього та у фаворита чемпіонату Сергія Багаради з Харкова. Після перегляду фотофінішу перемогу святкував на три роки старший вказаний суперник, а хмельничанину дісталося “срібло”.

Дещо забракло везіння Олександрі під час фінальних змагань в стрибках у довжину: з результатом 5,84 м кам’янчанка посіла 4 місце, поступившись бронзовій призерці лише трьома сантиметрами. Та все ж наступного дня у своєму коронному виді-потрійному стрибку, вона була поза конкуренцією і здобула першість (12,66 м) з відривом у 45 см від найближчої конкурентки.

А у перспективного і амбітного спринтера Лісіцького ще вистачило сил поборотись за нагороди і на 200-метрівці, де вийшло на старт 65 спортсменів. Володимир зумів  увійти до 8-ки найкращих  після  кваліфікаційних забігів (22,83 сек). Фінал він завершив третім (22,55 сек) і отримав бронзову медаль.

Вітаємо з успішним виступом Олександра і Володимира та їх наставників: заслуженого тренера України Анатолія Новікова (Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді) та Олега Вергуша – тренера Кам’янець-Подільської ДЮСШ№1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *