Хмельницька ОВА: Головне за тиждень

Автор | 06.11.2023

🔹Хмельницькою обласною військовою адміністрацією разом із благодійними організаціями передано 2 автомобіля підвищеної прохідності, мобільний банно-пральний комплекс, засоби спостереження, розвідки, звʼязку, додаткові джерела живлення та багатофункціональні електронні пристрої підрозділам Збройних Сил України.

🔹Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонської області. Протягом тижня до Хмельницької області евакуаційними потягами прибуло 27 ВПО, з них розміщено на території області 10 осіб.

🔹Продовжуються роботи щодо нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту. Здійснюється будівництво укриттів модульного типу для навчальних закладів середньої освіти в селах Бережанка, Захарівці та Грузевиця Чорноострівської громади, на що з місцевого бюджету виділено 6 млн. 210 тис. грн..

🔹Проведено моніторинг виконання дохідної частини місцевих бюджетів області за підсумками січня-жовтня 2023 року. Так, до загального фонду місцевих бюджетів надійшло податків та зборів (без врахування міжбюджетних трансфертів) в сумі 11 336,3 млн грн, що становить 107,3% до планових призначень на відповідний період 2023 року або на 773,7 млн грн більше.

🔹Визначено критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення 10 підприємств області.

🔹У рамках держпрограми «єРобота» ще 8 підприємців Хмельниччини, у тому числі 1 учасник бойових дій, отримають мікрогранти на створення та розвиток власної справи.

🔹Відбулися зустрічі із керівниками дипломатичних установ в Україні щодо обговорення поточної ситуації в Хмельницькій області, питань організації гуманітарної підтримки, активізації міжнародного співробітництва, а також із учасниками торгової делегації штату Юта США щодо обговорення питань двостороннього співробітництва.

🔹Укладено 3 договори про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області за результатами конкурсу щодо визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

🔹ДУ «Службою місцевих доріг Хмельниччини» виконано роботу за 30.10. по 03.11.2023
– роботи по ямковому ремонту щебеневих покриттів – 3172 м²;
– ліквідовано вибоїн щебеневого покриття – 776 м³;
– виправлення профілю щебеневих покриттів – 3858 м2;
– видалення порослі – 100 м2;
– планування узбіч – 8 км;
– встановлення дорожніх знаків – 14шт;
– встановлення знаків зимової тематики – 132 шт;
– профілювання щебеневих покриттів – 56,6 км;
– покіс трав –1000 м2;
– технічний нагляд за якістю та обсягами виконуваних підрядниками робіт.

🔹За період з 27.10.2023 по 02.11.2023 року працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області перевірено 242 транспортних засобів під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. Протягом вказаного періоду виявлено 61 порушення та складено 56 актів, винесено 29 постанов про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 130730 грн., до бюджету перераховано 222190 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *