Хмельницька ОВА: Головне за тиждень

Автор | 28.08.2023

📌Головне за тиждень:

🔹Кол-центром прийнято 67 телефонних дзвінків; надано 106 консультацій ВПО щодо отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, місця розселень, пошуку рідних, отримання одягу та товарів домашнього вжитку, оплата комунальних платежів тощо.

🔹Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонської області. Протягом тижня до Хмельницької області евакуаційними потягами прибуло 64 ВПО, з них розміщено на території області 36 осіб.

🔹Для 44 дітей захисників України з Хмельниччини розпочалася подорож до Республіки Польща. Поїздка стала можливою завдяки запрошенню Куявсько-Поморського воєводства та за всебічної підтримки першого заступника начальника військової адміністрації Сергія Тюріна.

🔹Проведено засідання комісії для організації роботи з обстеження закладів освіти щодо готовності до нового 2023/2024 навчального року в умовах воєнного стану готовності укриттів в закладах освіти до 2022/2023 навчального року, розглянуто рівень готовності укриттів закладів освіти у 42 територіальних громад області.

🔹Здійснюються заходи щодо поповнення фонду захисних споруд. Улашанівською громадою виділено 1.7 млн грн на закупівлю одної швидкоспоруджуваної захисної споруди.

🔹Хмельницькою обласною військовою адміністрацією разом із благодійними організаціями передано засоби розвідки та спостереження підрозділам Збройних Сил України.

🔹З обласного бюджету виділено субвенцію для державному бюджету для підвищення обороноздатності та бойової готовності військових частин Збройних Сил України в сумі 6,2 млн грн. Таким чином, загалом на вказану мету з обласного бюджету у поточному році вже спрямовано 54,9 млн грн. Загальна ж підтримка у поточному році з обласного бюджету органів, які відповідають за національну безпеку та правопорядок становить 73,8 млн грн;

🔹Визначено критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення 3 підприємства області.

🔹 У рамках держпрограми «єРобота» 65 підприємців Хмельниччини отримають мікрогранти на створення та розвиток власної справи.

🔹Агроформування всіх форм власності Хмельниччини завершили сівбу ярих культур. Станом на 23 червня посів ярини проведено на площі  близько 880 тисяч гектарів, або 100% до наміченого. Повністю завершено сівбу соняшника, який вже займає 220 тис. га, сої, яка посіяна на площі 192 тис. га , кукурудзи на зерно, яка висіяна на площі 213 тис. га, гречки, яка посіяна на площі 12,5 тис. га. Також господарства населення завершили посадку картоплі, посів та висадку розсади овочевих культур які разом займають 75 тис гектарів, що на 3 тис. га більше минулорічних показників. З врахуванням озимих культур, які займають близько 300 тис. га, загальна посівна площа урожаю поточного року становить 1214 тис. га, що на 2 тис. га більше минулорічних показників.

🔹 ДУ «Служба місцевих доріг Хмельниччина» за період з 21.08. по 25.08.2023 виконано:

–  роботи по ямковому ремонту  щебеневих покриттів – 4153 м²;

–  ліквідовано вибоїн щебеневого покриття – 836 м³;

– виправлення профілю щебеневих покриттів – 6264 м2;

– ліквідація пошкоджень, руйнувань та деформацій основи дорожнього

одягу та покриття проїзної частини асфальтобетонною сумішшю – 2822 м2;

– видалення порослі – 3000 м2;

– планування узбіч – 28 км;

– встановлення дорожніх знаків – 24 шт;

– профілювання щебеневих покриттів – 14 км;

– відремонтовано тросового огородження – 250 м пог;

– відремонтовано бар’єрго огородження – 80 м пог;

– дорожня розмітка – 8 м2;

– покіс трав – 2850 м2;

– технічний нагляд за якістю та обсягами виконуваних підрядниками робіт.

🔹Забезпечено внесення відомостей щодо 33 громадян до телекомунікаційної системи «ШЛЯХ» з метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками-громадянами України віком від 18 до 60 років, що задіяні для перевезення гуманітарної допомоги.

🔹За період з 18.08.2023 по 24.08.2023 року працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області перевірено 295 транспортних засобів під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. Протягом вказаного періоду виявлено 65 порушень та складено 62 акти, у тому числі 14 актів за перевищення габаритно-вагових параметрів, винесено 26 постанов про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 327930 грн. та 1 постанову про накладення адміністративного стягнення на суму 850 грн., до бюджету стягнено 55250 грн.

🔹У період з 16 по 23 червня зареєстровано 2 статути релігійних громад УПЦ (с.с. Морозівка, Зеленці Хмельницького району), які перейшли в ПЦУ.

🔹Протягом тижня проведено 378 замірів показників радіаційного фону, відхилень не виявлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *