Хмельницька АЕС передала для рятувальників захисну форму покращеного зразка

Автор | 15.07.2022

Дев’яносто комплектів спецодягу покращеного зразка Хмельницька АЕС закупила для рятувальників 3 Державного пожежного рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Рятувальники одні з перших приходять на допомогу в ліквідації надзвичайних ситуацій. У період воєнного стану в країні їхня допомога особливо відчутна, тому забезпечення формою покращеного зразка – збереження найціннішого, життя.

За словами генерального директора Хмельницької АЕС Андрія Козюри, неможливо виконувати якісно і безпечно роботу, якщо немає надійного захисту від небезпечних факторів. Саме тому, серед пріоритетних завдань керівництва атомної станції – матеріально-технічне забезпечення пожежно-рятувального загону, який забезпечує пожежну безпеку об’єктів ХАЕС та населених пунктів, які знаходяться поруч зі стратегічним підприємством. «Ми всі, як єдиний фронт, будемо стояти на сторожі та охороні нашої держави й перемога буде за нами», – наголосив керівник енергопідприємства.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *