Хмельницька АЕС до роботи в осінньо-зимовий період готова

Автор | 07.10.2022

3-6 жовтня на Хмельницькій АЕС працювала комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» та Держенергонагляду з перевірки готовності до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2022-2023 років, за результатами якої визначено попередній стан готовності підприємства до навантажень у зимовий період.

Під час інспекційного обстеження здійснено перевірку виконання організаційно-технічних заходів, підготовки до ОЗП будівель та споруд, стану теплопостачання, водопостачання та вентиляції, електропостачання, пожежної безпеки, охорони праці.

Перевірено також забезпеченість ВП ХАЕС паливом, наявність необхідного обладнання, запасних частин та якість проведених ремонтів. 

Зокрема, здійснено перевірку готовності основного технічного обладнання енергоблоків, обладнання пуско-резервної котельні, виробничих будівель та споруд, підземних комунікацій. Члени комісії також інспектували забезпеченість матеріально-технічними ресурсами для роботи в ОЗП, готовність персоналу, проведення інструктажів.

Команда експертів, яку очолив директор департаменту відомчого нагляду ДНБ ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Богун, надала певні рекомендації для забезпечення успішного проходження Хмельницькою АЕС та містом-супутником  осінньо-зимового періоду та дійшла висновків, що на підприємстві для цього виконано відповідні заходи у достатніх обсягах.

За результатами перевірки оформлено Акт, який буде надано до ДП «НАЕК «Енергоатом». Остаточне рішення щодо готовності ВП ХАЕС у складі суб’єкта електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр. буде прийнято центральною комісією ДП «НАЕК «Енергоатом» з урахуванням виконання рекомендацій комісії експлуатуючої організації та усунення зауважень, вказаних в Акті.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *