Хмельниччину відвідали представники Сенату Республіки Польща

Автор | 19.06.2023

Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулася робоча зустріч із представниками Сенату Республіки Польща. Так, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та голова обласної ради Віолета Лабазюк поспілкувалися із віце-спікером Сенату Республіки Польща Міхалом Камінським, сенатором Республіки Польща, головою Комітету з питань законодавства Кшиштофом Квятковським, радником віце-спікера Сенату Республіки Польща Маріаном Пшездзецьким та співробітником Канцелярії Сенату Республіки Міхалом Жуховським. Участь в зустрічі також взяли представники профільних підрозділів ОВА, БО «Захисти Хмельниччину» та Агенції регіонального розвитку у Хмельницькій області.

Розпочинаючи спілкування, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін висловив щиру вдячність польському народові, польському Уряду за допомогу нашим громадянам, за наданий їм прихисток та за сприяння у наближенні перемоги України у цій війні.

“Сьогодні Україна та Хмельниччина зокрема, потерпають від жорстоких російських обстрілів. Наслідком цього є значні руйнування житлових будинків, соціальних закладів, об’єктів інфраструктури та навколишнього середовища, – зазначив посадовець. – Проте зараз саме такий час, коли справжні друзі пізнаються в біді. Українці пліч-о-пліч з представниками багатьох держав світу воюють із російським агресором на фронтах війни та дають гідну відсіч ворогу. Серед таких дружніх країн хочеться окремо виділити Республіку Польща, яка надає безпрецедентну підтримку. Окрема безмежна подяка за колосальну допомогу в оборонній сфері. Переконаний, що разом ми переможемо.”

В свою чергу, представники Сенату Республіки Польща запевнили, що підтримка України від польського народу не згасне навіть після перемоги, адже єдність двох держав відіграє надзвичайно важливу роль в світовому геополітичному сьогоденні.

За словами віце-спікера Сенату Республіки Польща Міхала Камінського, якщо Польська влада та польський народ не допоможуть Україні перемогти у цій війні, розповсюдження російської агресії у цивілізованій Європі стане лише питанням часу. Тому, наголосив він, поляки теж безмежно вдячні українцям за те, що вони боронять не лише територіальну цілісність України, а й утримують безпеку розвинених країн світу та відстоюють правові Європейські цінності.

В ході зустрічі представники влади області та Польська делегація обговорили актуальні питання гуманітарної та військової підтримки Хмельниччини та України в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *