Хмельниччина вшановує пам’ять жертв політичних репресій

Автор | 16.05.2022

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.

Після широкомасштабного вторгнення росії терор і політичні переслідування стали моторошною реальністю для величезної кількості українців, чиї міста і села окупували війська агресора.

І навіть крізь роки ідеологія спадкоємиці СРСР – росії залишилась незмінною. Безліч українців зазнали катування, насильницької депортації, потрапляння у фільтраційні табори. Також зафіксовані факти масових переслідувань з політичних мотивів.

Цьогоріч День пам’яті жертв політичних репресій набув нового значення – Україна бореться за звільнення територій від окупанта та знищення методів Великого терору, як інструменту політики у XXI столітті.

До цього часу точну кількість жертв того тоталітарного режиму визначити неможливо, як і кількість тих, хто страждає зараз.

Сьогодні, аби віддати шану безневинно вбитим та пом’янути тих, хто став жертвами тоталітарного режиму, представники влади та громадськість області поклали квіти до пам’ятника «Ангел скорботи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *