Хмельниччина відправила на відпочинок за кордон 40 дітей захисників України

Автор | 10.08.2023

Чергова група дітей наших захисників відправилася у туристично-пізнавальну поїздку до міста Рієка, Республіка Хорватія. Провів дітлахів у подорож перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, та побажав їм легкої дороги та гарного відпочинку.

“Надзвичайно приємно бачити посмішки на обличчях наших дітей, адже в ці важкі часи юне покоління українців збентежене війною і переживаннями за рідних та близьких. Саме тому їм так необхідне емоційно-психологічне розвантаження, яке ми спільно з міжнародними партнерами вдало продовжуємо організовувати,” – наголосив посадовець.

Варто додати, що можливість відправити дітей захисників України на відпочинок за кордон з’явилася завдяки ефективній співпраці ОВА з віце-прем’єр-міністеркою — міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук та її заступником Олексієм Бородаєм та із Міністерством праці, пенсійного забезпечення, сім’ї та соціальної політики Республіки Хорватія, Посольству України в Хорватії та ГО «Hrvatska pomaže» («Хорватія допомагає»). Тривалість перебування дітей у місті Рієка становитиме 10 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *