Хмельниччина отримала від благодійників з Німеччини пожежні машини

Автор | 22.01.2024

В обласному центрі відбулась передача пожежних автомобілів від німецьких благодійників з міста Мехерніх. Один автомобіль передали Головному управлінню державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Інші будуть передані для ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій військовим підрозділам Хмельниччини.

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін привітав друзів з Німеччини та подякував їм за підтримку: “Висловлююю щиру вдячність за надану техніку для боротьби з вогнем та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, яка стала можливою завдяки волонтерам, зокрема Олександру Попову. Будь-яка форма підтримки сьогодні вкрай важлива, особливо в умовах обстрілів ворога. Це не лише вагомий крок у зміцненні матеріально-технічної бази наших підрозділів, але й підтримка боротьби за нашу державу. Спільно з вами, шановні волонтери, ми прискорюємо наш шлях до перемоги. Також велике спасибі за важливу політичну підтримку у наших зусиллях стати членом Європейського Союзу,” – зазначив посадовець.

З такою підтримкою, як всередині країни, так і від іноземних партнерів, ми точно здолаємо ворога та відбудуємо все, що він пошкодив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *