Хмельниччина отримала 14 нових карет швидкої допомоги

Автор | 11.07.2023

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін передав 14 спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги CITROEN Jumper Хмельницькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які в подальшому будуть розподілені між територіальними підрозділами центру у громадах.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення Хмельниччина безперервно допомагає Збройним Силам України, для цього наш край пожертвував значну кількість техніки, серед яких були приватні авто, спецтранспорт, а також шкільні автобуси та карети швидкої допомоги. Відтак, виникла потреба в компенсації відсутньої техніки.

Звертаючись до медичних працівників, Сергій Тюрін побажав, аби ці автомобілі швидко та вправно працювали задля порятунку хворих, які потребують якісної медичної допомоги.

“Вважаю, що це дуже добра традиція – регулярно збиратися на подвір’ї цього закладу задля передачі новеньких та надсучасних реанімобілів, які будуть служити безперебійно та ефективно, забезпечуючи комфортні умови праці медпрацівникам, які врятують ще не одне життя у цих авто,” – наголосив посадовець.

Так, 10 автомобілів Типу В отримали:

– Красилівська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Хмельницька станція екстреної медичної допомоги;
– Старосинявський пункт екстреної медичної допомоги;
– Віньковецький пункт екстреної медичної допомоги;
– Кам’янець-Подільська екстреної медичної допомоги;
– Чемеровецька підстанція екстреної медичної допомоги;
– Теофіпольська підстанція екстреної медичної допомоги ;
– Славутська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Полонська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Ярмолинецька підстанція екстреної медичної допомоги.

Ще 4 автомобілі Типу С отримали:

– Хмельницька станція екстреної медичної допомоги;
– Городоцька підстанція екстреної медичної допомоги;
– Летичівська підстанція екстреної медичної допомоги;
– Кам’янець-Подільська станція екстреної медичної допомоги.

Варто зазначити, що карети швидкої допомоги для Хмельницької області вдалося отримати за кошти державного бюджету, Міністерства охорони здоров’я України та фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я. Окрім того, в поточному році 3 автомобілі швидкої допомоги, отримані від згаданих установ, уже успішно працюють в структурних підрозділах Центру.

Принагідно, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін детально ознайомився із роботою центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та заслухав потреби і пропозиції від працівників закладу щодо покращення його роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *