Хмельниччина допомагає відновлювати Херсонщину

Автор | 23.06.2023

Днями, на ліквідацію наслідків російського терористичного акту на Каховській ГЕС, Хмельниччина відправила до постраждалих районів Херсонської області спеціальну техніку та бригади робітників, які будуть повертати пошкоджену інфраструктуру та забруднене навколишнє середовище у порядок. Групу за дорученням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна очолив заступник начальника управління Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОВА Юрій Нагорічний.

Так, сьогодні розпочалися роботи по реконструкції старого сміттєзвалища Дар’ївської територіальної громади для того, аби централізовано звозити туди знищене водою майно та принесене течією сміття. Варто зауважити, що надати таку допомогу вдалося завдяки ефективній співпраці Хмельницької ОВА із організаціями, що можуть виконувати завдання ремонтно-будівельного характеру.

Наразі Хмельниччина уже надала 9 одиниць спеціальної техніки, у тому числі: 2 самоскиди розраховані на 20-25 тонн вантажу, 2 навантажувачі, 1 автокран, 1 автогрейдер та 3 екскаватори. До роботи також задіяно 37 людей, серед них 9 водіїв та 28 прибиральників-вантажників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *