Хмельниччина долучилася до проєкту “Дім для дітей”

Автор | 06.06.2023

Проект започаткували телеведуча Катерина Осадча і засновниця БФ «Твоя опора» Валерія Татарчук з метою придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, які втратили його через війну.

Сьогодні заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв в  онлайн режимі обговорив з засновниками проєкту можливість придбання будинку сімейного типу для родин, які через війну були змушені покинути свої домівки та знайшли прихисток на Хмельниччині.

«Наразі ці багатодітні родини не планують повертатися на попереднє місце проживання і не мають уже куди, їх житло зруйноване. Російські солдати пограбували, а потім знищили усе. Тому ми дуже цінуємо вашу підтримку та допомогу в питанні забезпечення їх житлом», – зазначив Володимир Юр’єв, звертаючись до учасників зустрічі.

В ході спілкування, до уваги засновників проекту було представлено презентацію сімей ДБСТ, відповідно до критеріїв БФ «Твоя опора». Також присутні обговорили окремі деталі щодо оформлення та збору відповідних документів, які необхідні для придбання будинку такого типу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *