Керівництво Хмельницької АЕС та викладачі НТУУ «КПІ» обговорили питання співпраці

Автор | 16.06.2023

Представники Хмельницької АЕС спільно з викладачами та студентами Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» обговорили  питання співпраці підприємства та освітнього закладу.

Зустріч відбулася в онлайн-форматі. До заходу приєдналися представники різних інститутів та факультетів одного з профільних вишів країни, де навчаються потенційні працівники атомних електростанцій.

Заступник генерального директора з персоналу ВП ХАЕС Володимир Гудзь розповів про енергетичне підприємство, можливості працевлаштування після закінчення вишу, а також про укладання тристоронніх угод між здобувачем вищої освіти, навчальним закладом та АЕС.

З цікавістю присутні дізналися про співпрацю ХАЕС зі школами, підготовку персоналу у навчально-тренувальному центрі та соціальний пакет, яким забезпечені атомники.

Під час зустрічі представники вишу та ВП ХАЕС окреслили можливості розвитку співпраці для заохочення старшокласників до обрання спеціальностей технічного напряму, з’ясували нагальні питання та обмінялися контактами.

Учасники відзначили необхідність проведення таких заходів, адже підготовлена працівниками Хмельницької АЕС інформація була корисна як випускникам вишу, так і їх наставникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *