Керівники району відвідали наших бійців на сході України

Автор | 17.10.2022

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков разом з головою Шепетівської районної ради Олегом Кулінським, Полонським міським головою Францом Скримським, депутатом Полонської міської ради Валентином Цимбалюком відвідали наших бійців на сході України.

Завдяки керівництву та жителям Полонської територіальної громади для військових привезли автомобіль, генератор, обігрівачі, буржуйки, продукти харчування, засоби гігієни тощо.

З нагоди Дня захисників та захисниць України Олексій Глушаков вручив грамоту Шепетівської районної військової адміністрації керівнику підрозділу.

Також начальник РВА передав для військових прапор Хмельницької області від імені начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія з його особистим підписом.

«Зараз ми всі маємо об’єднатися і підтримувати Збройні сили України разом. Нічого важливішого за українську армію для українців не існує. Український народ повністю підтримує військових,  робить для них усе можливе. Пишаємось мужністю та героїзмом наших захисників! Разом до Перемоги!» – зазначив під час зустрічі Олексій Глушаков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *