Заходи під гаслом «Діти – дітям» відбулися в Шепетівському районі

Автор | 06.04.2022

5 квітня 2022 року у Шепетівці та Полонному відбулися розважально-культурні заходи під гаслом «Діти – дітям» для наших наймолодших співвітчизників. Заходи організовано з ініціативи начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія та благодійної організації “Захисти Хмельниччину”.

Допомогти дітям із сімей, що втекли від війни, відчути себе в безпеці, адаптуватись у нових умовах, знайти друзів, відволіктися від стресових ситуацій було основною метою заходу. Цю важливу місію взяв на себе «Зірковий десант” у складі українських зірок шоубізу.

Цікаві майстер-класи, ігри та розваги, смаколики та море позитивних емоцій подарували нашій малечі Олександр Педан, Вадим Мичковський (Дядя Жора), Леся Нікітюк, Тетяна Гаврилюк та інші.        

Начальник районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук подякував “Зірковому десанту” за надзвичайно важливу справу в нелегкий для нас час. Адже дитячі щирі посмішки – це те, що вселяє в нас щоденну віру в перемогу та мир! Світлі та теплі емоції сьогодні необхідні кожному, особливо нашим маленьким героям, які проявляють неабияку мужність та сміливість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *