Головне за тиждень: Хмельницька ОВА

Автор | 01.08.2023

➡ Хмельницькою обласною військовою адміністрацією разом із благодійними організаціями передано предмети похідного побуту підрозділу Збройних Сил України.

➡Протягом тижня до Хмельницької області евакуаційними потягами прибуло 37 ВПО, з них розміщено на території області 24 особи. Видано 450 кг одягу для 334 ВПО в пункті видачі одягу для при Хмельницькій ОВА.

➡Кол-центром прийнято 92 телефонних дзвінки; надано 138 консультацій ВПО.

➡Відбулось засідання комісії з присудження премії ОВА «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя». Визначено 14 лауреатів в 6 номінаціях.

➡Продовжуються роботи щодо нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту. Лісовогринівецькою територіальною громадою виділено 2 млн. 30 тис. грн. для придбання модульних укриттів для двох закладів освіти, а саме: Стуфчинецького ліцею та Пашковецького ДНЗ.

➡Забезпечено фінансовим ресурсом головних розпорядників коштів обласного бюджету на виплату заробітної плати, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування тощо.

➡Проведено зустріч з представниками малого та середнього підприємництва області на тему: «Інструменти підтримки бізнесу».

➡Проведено захід, ініційований Українським ветеранським фондом Міністерства у справах ветеранів України, із презентації можливостей Українського ветеранського фонду на Хмельниччині.

➡Відбулася зустріч з представниками турецької компанії Trafo Servis щодо співпраці у сфері енергетики, у тому числі відновлення та будівництва нових енергетичних об’єктів, ремонт застарілих електромереж.

➡Агроформування області розпочали жнива в другій декаді липня з обмолоту озимого і ярого ріпаку, крім того, продовжується збирання озимої пшениці, гороху. На незначних площах розпочато обмолот ярого ячменю та ярої пшениці.

➡Перевірено 159 транспортних засобів під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. Виявлено 29 порушень та складено 29 актів, винесено 16 постанов про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 206210 грн.

 ➡ ДУ «Службою місцевих доріг Хмельниччина» виконану роботу за 24.07. по 28.07.2023:

– роботи по ямковому ремонту щебеневих покриттів – 1075 м²;

– ліквідовано вибоїн щебеневого покриття – 431 м³;

– виправлення профілю щебеневих покриттів – 479 м2;

– ліквідація пошкоджень, руйнувань та деформацій основи дорожнього

одягу та покриття проїзної частини асфальтобетонною сумішшю – 1012 м2;

– видалення порослі – 680 м2;

– планування узбіч – 36 км;

– встановлення дорожніх знаків – 78 шт;

– покіс трав – 12 570 м2;

– технічний нагляд за якістю та обсягами виконуваних підрядниками робіт.

➡Забезпечено внесення відомостей щодо 58 громадян до телекомунікаційної системи «ШЛЯХ» з метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками-громадянами України віком від 18 до 60 років, що задіяні для перевезення гуманітарної допомоги.

➡На протязі тижня проведено 378 замірів показників радіаційного фону, відхилень не виявлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *