Головне за тиждень

Автор | 26.06.2023

📌Головне за тиждень:

🔹Хмельницькою ОВА проведено уточнення заходів та збільшено видатки на суму 18,5 млн грн, внаслідок чого їх додатково спрямовано на фінансування обласної Програми сприяння військовому командуванню в підвищенні обороноздатності та бойової готовності військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території Хмельницької області.

🔹Упродовж 20-22 червня під керівництвом ДСНС відбулося командно-штабне навчання з органами управління цивільного захисту області.

🔹Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонщини. Протягом тижня до Хмельницької області евакопотягами прибуло 64 ВПО, з них на території області розміщено 30 осіб.

🔹Критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення визначено 3 підприємства області.

🔹Для 722 ВПО в пункті видачі одягу при Хмельницькій ОВА видано 1500 кг одягу.

🔹Агроформування всіх форм власності Хмельниччини завершили сівбу ярих культур. Повністю завершено сівбу соняшника, сої, кукурудзи на зерно, гречки. Господарства населення завершили посадку картоплі, посів та висадку розсади овочевих культур. Наразі агроформування Хмельниччини проводять роботи з догляду за сільгоспкультурами, готуються до проведення жнивного комплексу робіт, проводять ремонт зернозбиральної техніки та заготівлю паливно-мастильних матеріалів.

🔹У період з 16.06 до 23.06 зареєстровано 2 статути релігійних громад УПЦ, які перейшли в ПЦУ.

🔹До телекомунікаційної системи «ШЛЯХ» із метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками, які задіяні для перевезення гуманітарної допомоги, внесено відомості щодо 50 громадян.

🔹З 19.06 до 22.06 зареєстровано 27 підтверджених випадків COVID-19, що на 5 випадків менше, ніж минулого тижня.

🔹Проведено дослідження 132 проб питної води на мікробіологічні показники (відхилень – 1) та 130 проб на санітарно-гігієнічні показники (відхилень – 4).

🔹Проведено 378 замірів показників радіаційного фону, відхилень не виявлено.

🔹За період з 16.06 до 22.06 працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області перевірено 300 транспортних засобів. Виявлено 74 порушень та складено 73 акти. Винесено 28 постанов про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 495550 грн та 1 постанову про накладення адміністративного стягнення. До бюджету спрямовано 120360 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *