Головне за тиждень

Автор | 19.06.2023

📌Головне за тиждень:

🔹Хмельницька ОВА спільно з благодійниками та небайдужими громадянами відправила черговий вантаж для постраждалих від підтоплення мешканців Херсонщини: 3 гумових та 9 рибацьких човнів, 5 мотопомп, 200 павербанків, рятувальні жилети, господарський інвентар (відра, граблі, мішки для збору сміття, рукавиці, чоботи рибальські, драбини розкладні), продовольчі набори, засоби гігієни, пледи, постільну білизну, одяг, таблетки для знезараження води, корм для тварин та 20 тонн води.

🔹До телекомунікаційної системи «ШЛЯХ» із метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками, які задіяні для перевезення гуманітарної допомоги, внесено відомості про 76 громадян.

🔹На дорогах області проводяться роботи з ямкового ремонту щебеневих покриттів та ліквідації вибоїн, встановлено 46 дорожніх знаків.

🔹За період з 09.06 до 15.06 працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області перевірено 345 транспортних засобів. Виявлено 80 порушень та складено 78 актів. Винесено 32 постанови про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 314670 грн. До бюджету спрямовано 326910 грн.

🔹З 12.06 до 15.06 в області зареєстровано 32 підтверджених випадки COVID-19, що на 3 випадки більше, ніж минулого тижня.

🔹Проведено дослідження 142 проб питної води на мікробіологічні показники (відхилень – 2) та 143 проби на санітарно-гігієнічні показники (відхилень – 5).

🔹Проведено 378 замірів показників радіаційного фону, відхилень не виявлено.

🔹У пункті видачі одягу при Хмельницькій ОВА видано 1700 кг одягу для 924 ВПО.

🔹У період з 9.06 до 16.06 зареєстровано 11 статутів релігійних громад УПЦ, які перейшли в ПЦУ.

🔹Хмельницькою ОВА разом із благодійниками передано автомобіль швидкої допомоги та засоби розвідки підрозділу силам безпеки.

🔹Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонщини. Упродовж тижня до Хмельницької області евакопотягами прибуло 82 ВПО, з них розміщено на території області 38 осіб.

🔹Проведено позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС щодо надання допомоги в ліквідації наслідків НС у Херсонській області.

🔹У межах держпрограми «єРобота» 43 підприємця Хмельниччини отримали мікрогранти на створення та розвиток власної справи.

🔹Критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення визначено 2 підприємства області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *