Головне за тиждень

Автор | 13.06.2023

📌Головне за тиждень:

🔹10 дітей-волонтерів з Хмельниччини відзначено грамотами від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного за сприяння Збройним Силам України в наближенні Перемоги над ворогом.

🔹У пункті видачі одягу при Хмельницькій ОВА видано 1100 кг одягу для 538 ВПО.

🔹Відбулась зустріч із Надзвичайним i Повноважним Послом Республiки Хорватiя в Україні Анiцою Джаміч щодо обговорення питань гуманітарної підтримки та потреб ВПО.

🔹Відбулася оперативна зустріч із благодійними та міжнародними організаціями щодо надання допомоги евакуйованим жителям Херсонщини.

🔹Відбувся захід «Всеукраїнський діалог 2023: Громади – ветеранам» за участю органів державної влади, ветеранів та ветеранок, фахових експертів.

🔹Агроформування всіх форм власності Хмельниччини повністю завершили сівбу ярих культур урожаю 2023 року. Роботи з посіву ярих культур проведено на площі 850 тис. га. Технічні культури займають понад 530 тис. га, що на 40 тис. га більше за показники минулого року. Збільшено обсяги сівби сої, соняшнику, ярого ріпаку. Картопля й овочеві культури займають 75 тис. га, що на 3 тис. га більше торішніх обсягів вирощування. Дещо збільшені площі кормових культур, які становлять 100 тис. га.

🔹Хмельницькою ОВА разом із благодійниками підрозділам Сил оборони та безпеки передано 2 автомобілі швидкої допомоги, автомобіль високої прохідності, засоби розвідки та резервного електропостачання, електронні багатофункціональні пристрої.

🔹Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонської області. Протягом тижня на Хмельниччину евакопотягами прибуло 51 ВПО, з них на території області розміщено 35 осіб.

🔹Упродовж тижня обстежено 3100 захисних споруд ЦЗ, з них 225 непридатні для укриття.

🔹Одне підприємство області визначено критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

🔹З 05.06 до 08.06 на Хмельниччині зареєстровано 29 підтверджених випадків COVID-19, що на 16 випадків менше, ніж минулого тижня.

🔹Проведено дослідження 150 проб питної води на мікробіологічні показники (відхилень – 2) та 156 проб на санітарно-гігієнічні показники (відхилень – 4).

🔹Проведено 378 замірів показників радіаційного фону, відхилень не виявлено.

🔹За період з 02.06 до 08.06 працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області перевірено 327 транспортних засобів. Виявлено 72 порушення та складено 69 актів. Винесено 41 постанову про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 466650 грн, до бюджету спрямовано 712300 грн.

🔹До телекомунікаційної системи «ШЛЯХ» із метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками, які задіяні для перевезення гуманітарної допомоги, внесено відомості щодо 66 громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *