Головне за тиждень

Автор | 05.06.2023

📌Головне за тиждень:

🔹За період з 26.05 до 01.06 працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Хмельницькій області перевірено 244 транспортних засоби. Виявлено 57 порушень та складено 56 актів. Винесено 36 постанов про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 580040 грн. До бюджету спрямовано 447950 грн.

🔹З 29.05 до 01.06 в області зареєстровано 45 підтверджених випадків COVID-19, що на 23 випадки, менше ніж минулого тижня.

🔹Проведено 145 досліджень проб питної води на мікробіологічні показники (відхилень – 2) та 150 проб на санітарно-гігієнічні показники (відхилень – 4).

🔹Упродовж тижня проведено 378 замірів показників радіаційного фону, відхилень не виявлено.

🔹На дорогах області продовжується ямковий ремонт щебеневих покриттів та ліквідація вибоїн.

🔹З метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками, які задіяні для перевезення гуманітарної допомоги, до телекомунікаційної системи «Шлях» внесено відомості про 34 громадян.

🔹На початок червня у Хмельницькій області 11020 дітей закінчили заклади дошкільної освіти, 14407 осіб – початкову школу, 12954 осіб – випускники 9 класів та 7140 здобули повну загальну середню освіту.

🔹Для проходження НМТ зареєструвалось 10 796 осіб. Найбільше учасників обрали третім предметом історію України та англійську мову.

🔹У пункті видачі одягу для при Хмельницькій ОВА видано 600 кг одягу для 436 ВПО.

🔹Станом на 01.06 повністю завершено сівбу ранніх ярих зернових культур, цукрового буряка, сої, соняшника; завершено сівбу кукурудзи на зерно. Дещо збільшені в поточному році площі кормових культур. Наближається до завершення сівба гречки.

🔹Департаментом природних ресурсів та екології затверджено 13 положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду, що перебувають у відданні філії «Славутське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

🔹У період з 26 травня до 2 червня 2023 року зареєстровано 13 статутів релігійних громад УПЦ. Усього за період з 24.02.2022 до 02.06.2023 року зареєстровано статути 213 релігійних громад УПЦ у новій редакції, 184 з яких перейшли в ПЦУ та 29 – у незалежні православні громади.

🔹Хмельницькою ОВА разом із благодійними організаціями підрозділам Збройних Сил України передано автомобіль високої прохідності, автобус марки BOVA FHD, пересувну станцію технічного обслуговування, банно-пральний комплекс, засоби розвідки, електронні багатофункціональні пристрої.

🔹Забезпечено прийом та розміщення ВПО з Херсонської області. Протягом тижня евакуаційними потягами прибуло 78 ВПО, з них розміщено на території області 58 осіб.

🔹Критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення визначено 1 підприємство.

🔹Проведено зустріч із представниками Львівського офісу ВПП ООН щодо обговорення питань гуманітарної підтримки та потреб внутрішньо переміщених осіб області.

🔹Проведено моніторинг виконання дохідної частини місцевих бюджетів області за підсумками січня-травня 2023року. Так, до загального фонду місцевих бюджетів надійшло податків та зборів у сумі 5 316,8 млн грн, що на 665,9 млн грн більше.

🔹Департаментом фінансів облдержадміністрації спрямовано додатковий фінансовий ресурс для обласних бюджетних установ та тергромад області на реалізацію проектів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти у 9 ТГ області; розподілено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів.

🔹У планах – закупити 28 шкільних автобусів для 24 ТГ області; передбачено субвенцію з обласного бюджету для бюджету Чорноострівської селищної ТГ на підтримку та відновлення місцевої інфраструктури, зокрема на проведення ремонтних робіт та заміну вікон у найбільш постраждалих від ракетного обстрілу 13 травня закладах бюджетної сфери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *