Голова районної військової адміністрації Олексій Глушаков з робочим візитом відвідав Крупецьку та Улашанівську територіальні громади

Автор | 21.06.2022

Очільник Шепетівського району ознайомився з організацією діяльності громад та планами щодо розвитку територій. Поспілкувався з сільськими головами Валерієм Михалюком та Миколою Гизимчуком.

«Дедалі більше переконуюся, що саме пряма взаємодія з органами місцевого самоврядування є запорукою своєчасної реакції на найактуальніші для громад проблеми. Впевнений, лише в плідній співпраці разом з громадами ми будемо мати гарні перспективи розвитку Шепетівського району, а відтак і всієї Хмельниччини», – зазначив Олексій Олександрович.

За результатами робочого візиту було обговорено питання подальшого розвитку територіальних громад, допомоги внутрішньо переміщеним особам, цивільного захисту, стану виконання завдань з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери громад до роботи в зимовий період 2022/2023 року, соціально-економічного розвитку, виконання бюджетів тощо.

Очільники громад окреслили проблемні аспекти роботи та визначили ряд пріоритетних завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *