Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян

Автор | 18.02.2022

Президент України наголошує на необхідності покращення та забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Саме на виконання цих завдань, з метою поглибленого вивчення та вирішення існуючих проблем у громадах Шепетівського району, покращення роботи об’єктів інфраструктури, подальшого соціально-економічного розвитку територій, сьогодні голова райдержадміністрації Анатолій Катеренчук здійснив виїзний прийом громадян у Білогірській територіальній громаді.

Перед початком прийому громадян у Білогірській селищній раді Анатолій Федорович здійснив приємну місію: за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну життєву та громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагородив Грамотою Шепетівської районної державної адміністрації та цінним подарунком члена Білогірської районної спілки ветеранів Афганістану Олександра Борща.

В ході зустрічі було розглянуто ряд важливих питань, серед яких покращення стану доріг, розвиток туризму на території Білогірської громади, проблеми соціальної сфери, складнощі з якими зіткнулися мешканці сіл з моменту впровадження реформи Укрпошти та ряд інших актуальних запитів місцевих жителів.

По завершенню прийому громадян Анатолій Катеренчук разом з Білогірським селищним головою Василем Мельником провів бесіду про подальшу взаємодію та комунікацію у вирішені нагальних питань громади. Також зустрівся з генеральним директором КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня» Ольгою Лівінчук. Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку медицини в громаді та перебіг ремонтних робіт палати інтенсивної терапії.

З усіх питань, що порушувалися, голова райдержадміністрації дав роз’яснення і доручив керівникам структурних підрозділів взяти їх під особистий контроль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *