Фонд державного майна України формує систему кадрового резерву

Автор | 06.02.2024

Фонд державного майна України ініціював створення власної системи Кадрового резерву для підбору персоналу на керівні посади державних підприємств та товариств різних форм власності.

Її мета – надати доступ усім охочим до кар’єрних можливостей у державному секторі.

Впровадження Кадрового резерву забезпечить прозорість, конкурентний відбір та професійне оцінювання кандидатів. А також безперебійну роботу підприємств у випадку звільнення або відставки поточного директора. Окрім того, кадровий резерв – це досвідчені та компетентні спеціалісти для Фонду, які можуть бути призначені на ключові посади в управління компаніями, що перебувають у державній власності. Це забезпечить високу якість управління та досягнення стратегічних цілей усієї держави.

Система має ряд важливих переваг. Насамперед, вона дає змогу провести конкурентний відбір кандидатів на керівні посади. Це означає, що лише найкращі кандидати з достатнім рівнем професійних знань, досвіду та лідерських якостей будуть включені до резерву.

Прозорість та об’єктивність відбору кандидатів до Кадрового резерву сприяють уникненню корупційних схем і політичного впливу на призначення.

Це забезпечує більш прозоре та ефективне державне управління та відповідно зростання довіри громадськості до державного сектору.
Створена Фондом система зручна у користуванні.

Долучитися до Кадрового резерву або переглянути актуальні вакансії можуть усі охочі, відвідавши електронний ресурс: https://hr.spfu.gov.ua/.

Користувачі системи, які прийняли рішення стати претендентами на посади, мають пройти чотири прості кроки: подати анкету, пройти ідентифікацію, оцінювання та включення до резерву.

Інструкція для заповнення анкети з покроковим описом розміщена за посиланням: https://hr.spfu.gov.ua/instruction.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *