Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ОГЛЯНУЛИ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ ПОЛОНСЬКОЇ ТА ПОНІНКІВСЬКОЇ ГРОМАД

 • Виконавець:

  Шепетівська районна державна адміністрація

 • Місцезнаходження:

  Шепетівський район

 • Дата:

  03.06.2021

03 червня 2021 року, з метою забезпечення контролю за дотриманням законних прав та захисту інтересів дітей, належного нагляду за умовами проживання усиновлених дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають у кризових сім’ях.
Працівники служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації, на чолі з начальником Юлією Богуш, здійснили рейд на територіях Полонської та Понінківської ОТГ.
У ході проведення рейду відвідано 9 сімей, в яких виховується 18 дітей. З них обстежено: сім’ю, в яких виховуються діти-сироти, над якими встановлено опіку, піклування; сім’ю, у якій проживає кандидат, який перебуває на обліку потенційних опікунів; 5 сімей, які усиновили дітей; 2 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.
В ході рейду встановлено, що законні права та інтереси дітей – не порушуються. Житлово-побутові умови проживання – задовільні, діти забезпечені всім необхідним для розвитку, навчання та виховання.
З батьками, із кризових сімей, проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.
За результатами рейду складені відповідні акти обстеження та звіти щодо умов проживання та виховання усиновлених дітей.