Шепетівська районна
державна адміністрація

 • Тема:

  ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ПАЛАТИ МІСЦЕВИХ ВЛАД КОНГРЕСУ

 • Виконавець:

  Шепетівська районна державна адміністрація

 • Місцезнаходження:

  ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 • Дата:

  03.06.2021

Сьогодні, 3 червня, у конференц залі Шепетівської РДА голови територіальних громад району взяли участь в Засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за допомогою Zoom конференції.
Нагадаємо, сьогодні глава держави перебуває з робочим візитом на Хмельниччині. Президент ознайомився з перебігом реконструкції автодороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці.
Володимир Зеленський оглянув ділянку на автошляху від Старокостянтинова до Хмельницького, реконструкція якої здійснюється в межах Національної програми «Велике будівництво» та провів форум з представниками органів місцевого самоврядування у Конгресі регіональних влад.
Згідно з документом, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.
Представником від районних державних адміністрацій Хмельниччини на засіданні Конгресу був голова Шепетівської районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук.