Допомога Збройним силам України від рибалок-аматорів Хмельницької АЕС

Автор | 28.11.2022

45 тисяч гривень для допомоги Збройним силам України зібрали рибалки Хмельницької АЕС під час благодійних змагань на Кубок «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС» з лову хижої риби з човна.

Два десятки команд, у складі кожної по два учасники, взяли участь у благодійному заході.

Протягом двох турів рибалкам-аматорам вдалося виловити 320 кг хижої риби. Це, за словами голови ППО ХАЕС Михайла Гука, позитивно впливатиме на розвиток риб-біомеліораторів, від життєдіяльності яких залежить якість води у технологічній водоймі електростанції.

За результатами спортивної риболовлі найбільше хижої риби впіймала команда «SPBaits» – 20 кг 280 г. Лише на 30 г меншим виявився результат «Pike Team».Третє місце вибороли рибалки з «Двоє в каное» – 19 кг 60 г.

Найбільшого окуня масою 1 кілограм 370 грамів вдалося упіймати Володимиру Завадському. Високу результативність з вилову окунів продемонструвала команда «Вулкан». Її улов склав 31 кілограм. Усі переможці були відзначені кубками, медалями та дипломами.

Це четвертий благодійний захід на підтримку захисників України, який проводить «Клуб рибалок-аматорів ВП ХАЕС». Щоразу члени Клубу збирають кошти на потреби ЗСУ.

Організатори постійно запрошують до участі у благодійних заходах команди Рівненської та Хмельницької областей, і це дало поштовх до проведення подібних змагань у нашому регіоні.

Завдяки внескам учасників та членів клубу, які не мають можливості позмагатися, раніше було придбано квадрокоптер, два дизель-генератори для військових. Цього разу 45 тис. гривень будуть передані для технічної підтримки однієї з військових частин.

Спільними зусиллями до Перемоги!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Офіційний сайтhttps://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *