Допомога військовим від атомників

Автор | 24.04.2023

На Хмельницькій АЕС представники колективу атомників та профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» передали для військових автомобілі, запасні частини й обладнання. Авто та обладнання були придбані за кошти працівників ХАЕС та ППО ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідно до запитів військових частин.

Чергове відкрите засідання робочої групи, яка взаємодіє з громадськими організація та волонтерами, відбулося днями за участі голови ППО ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексія Лича та директора із супроводження закупівель Олега Косенка. Голова робочої групи Сергій Сахнюк розповів про роботу групи та співпрацю з волонтерами, які надали присутнім фінансовий звіт про свою діяльність за останній період. Під час засідання було розглянуто 15 нових листів-звернень від військових частин.

Після завершення засідання відбулася передача вже придбаного обладнання для представників військових частин. За кошти працівників Хмельницької АЕС та профспілкової організації Енергоатома волонтери придбали та передали два автомобілі, мережеве обладнання Starlink, квадрокоптери та запасні частини. Збір коштів на допомогу ЗСУ триває!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *