До Шепетівської районної військової адміністрації надійшла гуманітарна допомога

Автор | 30.05.2022

Вже більше трьох місяців Україна боронить свої кордони від російського окупанта. Багато українців, що сьогодні оселилися у нашому районі, втратили свій дім та засоби до існування і потребують допомоги.

Тож днями громадська організація “ТОВАРИСТВО СПРИЯННЯ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ” “СПІЛЬНА СПРАВА” м. Львів передала Шепетівській районній військовій адміністрації черговий гуманітарний вантаж для потреб внутрішньо переміщених осіб. Гуманітарну допомогу надав благодійний фонд Siepomaga.pl

Допомога у вигляді засобів гігієни та м’ясних консервів в подальшому буде пропорційно розподілена між територіальними громадами району.

Отримана допомога є своєчасною і необхідною для внутрішньо-переміщених осіб, які проживають на території Шепетівського району.

Також на сьогодні вже завершено видачу громадам гуманітарної допомоги, що була надана за сприяння начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія з гуманітарного штабу при ОВА.Важливо, що у нелегкий для нашої держави час міжнародні партнери турбуються про Україну та її громадян. Висловлюємо всім слова щирої вдячності за надану підтримку та співпрацю.

Тримаємося разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *