Черговий шелтер для переміщених осіб відкрили на Хмельниччині

Автор | 18.08.2023

17 серпня на Хмельниччині запрацював новий центр для внутрішньо переміщених осіб – шелтер у с. Солобківці, який розрахований для проживання 30 людей. Завітав на відкриття прихистку заступник начальника ОВА Сергій Ткачук разом з першим заступником начальника Луганської ОВА Олексієм Смирновим.

“Зараз ми стаємо свідками того, як просте бажання допомогти людям стає дійсністю. Завдяки нашим благодійникам та міжнародним донорам в Україні уже працює чимало центрів, що надають підтримку потребуючим. Сьогодні влада та свідомі громадяни роблять усе можливе, аби переміщені особи могли почуватися як вдома в будь-якому куточку країни, тому такі ініціативи будуть продовжуватися скільки буде потрібно,” – наголосив Сергій Ткачук.

Центр розташовується у приміщенні колишньої поліклініки площею 237,4 м², у якому проведений повний косметичний ремонт, облаштовано 10 кімнат, а також кухня, пральня, душові та санвузли. На момент відкриття в шелтері вже можуть проживати 18 осіб, але загалом приміщення розраховане на 30 внутрішньо переміщених осіб.

Варто зазначити, що прихисток вдалося створити за сприяння ОВА, представників місцевого самоврядування, БФ “Янголи Спасіння” у партнерстві із міжнародною організацією з Естонії “Мондо”. Профінансували проєкт небайдужі громадяни Естонії, які підтримують Україну своїми донатами; логістичні витрати покрили БФ «Янголи Спасіння».

В подальшому, приміщенням опікуватиметься переміщена Гірська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області: вони займатимуться питаннями адміністрування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *