Чергові здобутки наших спортсменів

Автор | 14.02.2022

З 8 по 13 лютого у Львові на навчально-спортивній базі Міністерства оборони  проходив відкритий зимовий чемпіонат України серед дорослих з кульової стрільби.

У змаганнях взяли участь 153 провідних спортсмени з 18 областей. Хмельниччину представляли: Заслужений майстер спорту України Андрій Гільченко та 5 майстрів спорту України міжнародного класу – Денис Баблюк, Ігор Кізима, Крістіна Гілевич, Анастасія Савельєва і Маргарита Тарканій, які змагались за нагороди у стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені.

З 18 золотих медалей, які розігрувались на чемпіонаті, 14 завоювали наші земляки, а ще 4 срібні та 4 бронзові, що дало можливість з результатом 3130 балів впевнено отримати перше загальнокомандне місце.

Крім цього у вправі РМ-мікст хмельницька пара у складі багаторазового чемпіона Європи та світу серед юніорів Дениса Баблюка і багаторазової чемпіонки та рекордсменки Європи серед юніорок Крістіни Гілевич встановила черговий рекорд України. Попередній, який належав також їм, протримався менше двох місяців. Варто також відзначити багаторазову чемпіонку та рекордсменку Європи серед юніорок Маргариту Тарканій, яка у півфіналі найважчої та найскладнішої  вправи ГП-12 з рахунком 6:4 перемогла багаторазову чемпіонку світу серед дорослих, Заслуженого майстра спорту Вікторію Рибовалову з Дніпра, а у фіналі впевнено, з рахунком 6:2, ще більш грізну суперницю – Заслуженого майстра спорту, багаторазову чемпіонку і рекордсменку Європи та світу серед дорослих Галину Авраменко з Чернігова, яка цю вправу на чемпіонатах України жодного разу останніх 12 років не програвала.

Результати, показані нашими спортсменами, дають підстави надіятись на їхній успішний виступ і на чемпіонаті Європи, який стартує 17 березня у Норвегії.

Тренує спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *