Чергові здобутки наших спортсменів на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Автор | 23.11.2022

З 14 по 20 листопада у місті Віборг (Данія) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед дорослих. У складі збірної команди України Хмельницьку область приставляли спортсменки з м. Кам’янця-Подільського.

Біла Тетяна, у ваговій категорії до 47 кг з результатом 445 кг у сумі триборства, завоювала срібло. Спортсменка у присіданні підкорила 180 кг, що тепер вважається новим рекордом України, та здобула малу срібну нагороду у цій вправі. У жимі впоралась з вагою 105 кг і виборола малу бронзу. Тягу вихованка Вадима Воронецького та Сергія Білого закінчила з результатом 160 кг. А 445 кг у сумі тепер теж є новим рекордом України у цій категорії.

Мельник Тетяні у ваговій категорії до 76 кг не підкорилась перша змагальна вправа, але спортсменка, проявивши характер та волю до перемоги, виборола малу золоту медаль у жимі з результатом 182,5 кг та срібло у тязі 220 кг (тренер Валерій Мельник).

У командному заліку чоловіча і жіноча збірні України завоювали перші місця чемпіонату світу.

Вітаємо спортсменів та тренерів з тріумфальною перемогою! Дякуємо Збройним Силам України за можливість готуватись та гідно представляти нашу державу на світовій арені! Разом до перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *