Брифінг щодо ситуації в області у зв’язку з російською агресією станом на 02.03.2022

Автор | 02.03.2022

Сьогодні начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час ранкового брифінгу розповів про безпекову ситуацію в області станом на 2 березня та заходи з протидії російській агресії.

Головне на брифінгу:

➡ Сьогоднішня ніч пройшла спокійно, за винятком повітряної тривоги, яка була вночі. В області ситуація контрольована.

➡ Хмельницький обласний ляльковий театр з наступного вівторка розпочинає вистави для діток переселених осіб. Вони зможуть їх переглянути щоденно, крім понеділка, о 10-й, 12-й та 14 годині.

➡ До Хмельниччини уже прибуло біля 90 тис. переселенців, близько 12 тис. осіб залишилися в області. Їх забезпечують житлом та харчуванням.

➡ Прослуховування телефонів – це дезінформація.

➡ З вчорашнього дня вступили в дію рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями, заборону поселення чоловіків віком від 18 до 60 років у всіх закладах, що надають послуги з розміщення довше як на 48 годин без реєстрації свого місця проживання, заборону пересування дітей без супроводу дорослих.

➡ Нагадуємо, що з 1 по 5 березня на військовому стрільбищі в Ракове проходять навчальні стрільби з підрозділами Державної прикордонної служби України та підрозділами територіальної оборони. Стрільби будуть проводитися з 8 до 17 години.

➡ Не знімайте та не фотографуйте на мобільні пристрої пересування військової техніки. Якщо у вас виникають певні підозри надсилайте такі фото виключно силовикам, але в жодному випадку не викладайте їх у соціальні мережі.

➡ Перевезення на місцевих маршрутах не змінені. В перші дні російської агресії частина автобусів була залучена до виконання завдань по обороні. Наразі поновлюється штатна робота маршрутів. Усі перевезення контролюються силовими структурами. У разі, якщо ви перебуваєте у автобусі під час повітряної тривоги, необхідно вийти з транспортного засобу і відійти подалі від дороги.

➡ Україна бореться! Україна незалежна! Україна вистоїть! Україна переможе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *