Богдан Маршук взяв участь навчаннях з ліквідації умовної лісової пожежі

Автор | 17.04.2024

16 квітня в Голицькому лісництві філії «Славутського лісового господарства ДП «Ліси України» надзвичайники разом із лісівниками та службами взаємодії провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.

Участь у навчаннях взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Маршук та начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Віктор Клімчук.

За тактичним задумом, спалахнула низова пожежа трав’яного настилу, яка на момент прибуття вогнеборців розповсюдилася площею 0,9 га. Згодом полум’я перекинулося й на сухе гілля. Варто зазначити, що за правилами безпеки, під час гасіння таких пожеж вогнеборці, крім бойового одягу та спорядження, обов’язково одягають бронезахист.

Гасити загоряння тренувалися різними методами – за допомогою ранцевих оприскувачів, трактора з плугом для оборювання крайки лісової пожежі та новітнього пожежно-рятувального автомобіля, влаштовували загороджувальні мінералізовані смуги, щоб розділити пожежу та обмежити її розвиток. У результаті спільних заходів займання вдалося швидко приборкати.

Такі навчання підвищують спроможність підрозділів ДСНС та лісових господарств до реагування на пожежі в лісових масивах і посилити взаємодію між оперативними службами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *