Благодійний захід «Sprint Triathlon Netishyn 2022» відбувся в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Автор | 25.07.2022

Благодійний захід «Sprint Triathlon Netishyn 2022», який відбувся 23 липня у місті атомників, об’єднав більше шестидесяти спортсменів з різних областей України.

Тріатлон, організатором якого стали Хмельницька АЕС, ППО ХАЕС, Організація молоді ППО ВП ХАЕС та Українське Ядерне Товариство, проводився в Нетішині вперше. Усі спортивні заходи, які проводяться в період воєнних дій у місті-супутнику ХАЕС направлені на підтримку Збройних сил України й задля єднання у важкий для країни час.

Три етапи здолали спортсмени протягом трьох годин: заплив на 750 метрів, заїзд на велосипеді на 20 км, забіг на 5 км. За словами організаторів, кожен з етапів має свої особливості. Зазвичай, з плавання як найскладнішого етапу розпочинають тріатлон. Велосипедний етап вирізняється підвищеним травматизмом, складним вважається й перехід з велозаїзду до бігу.

Трійка лідерів виокремилася відразу. Проте переможець визначився на останньому етапі, ним став рівнянин тренер та спортсмен Дмитро Стецюк. Друге місце посів Артур Щіпановський з Хмельницького, третім став харків’янин Дмитро Половинко.

Нетішинська команда була представлена 25 учасниками, які гідно пройшли усю дистанцію. Особливо порадували жінки, які зайняли весь п’єдестал. Перемогу здобула Вікторія Васільєва, другий результат у Майї Абрамович, на третій сходинці – Наталія Карпенко.

Уболівальники могли придбати сувеніри, кошти від продажу яких також додалися до благодійного збору. Загалом, було зібрано 63 тисячі гривень, які перерахують на спецрахунок ЗСУ. Заступник генерального директора Богдан Шмигельський відзначив, що вкотре атомники показали свою єдність, провели на високому рівні благодійний спортивний захід, який вразив своєю масштабністю, а також заохотив усіх долучатися до майбутніх подій: «ATOM RACE» з нагоди Дня Незалежності України та «Велосотки», яка відбудеться у вересні.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *