Благодійний Atom Raсе-2022 у підтримку ЗСУ відбувся в місті атомників

Автор | 05.09.2022

23 команди з Хмельниччини та Рівненщини взяли участь у благодійному забігу для витривалих Atom Raсе-2022 у підтримку Збройних сил України. Кожна з команд, у кількості трьох учасників, подолала дистанцію з 25 перешкод. На трасі протяжністю 5 кілометрів долали водні перешкоди, носили колоди, перевертали величезні шини, тягнули автомобіль.

Вдруге благодійний забіг з перешкодами  Atom Raсе  Хмельницька АЕС проводить у місті Нетішині. До учасників заходу звернулися генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, голова ППО ХАЕС Михайло Гук, голова організації молоді Євгеній Михалець.

Андрій Козюра подякував спортсменам, організаторам, партнерам і волонтерам, глядачам заходу, усім, хто долучився до допомоги. «Малесенький крок кожного неминуче наближає нашу країну до перемоги!» – зазначив Михайло Гук.

Кожна з команд зробила благодійний внесок, а ще організатори заходу збирали кошти, продаючи сувенірну продукцію, годуючи охочих на польовій кухні. Усім разом вдалося зібрати для військових понад 60 тисяч гривень.

Попри дощову погоду, в забігу для витривалих, учасники достойно пройшли всі перешкоди, отримавши незабутні враження від перемоги над собою та вірою в мирне майбутнє країни.

            Спільними зусиллями до перемоги!

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *