Білогірська багатопрофільна лікарня отримала нове обладнання

Автор | 11.08.2022

Знову гарні новини з медичного фронту: у наших лікувальних закладах продовжують покращувати матеріально-технічну базу, аби пацієнти, які сюди звертаються, отримували належну допомогу. Сьогодні новий  апарат ультразвукової діагностики отримала Білогірська багатопрофільна лікарня. Його передали колективу закладу заступник голови ОДА Сергій Ткачук та директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Олександр Завроцький, які перебували на Білогірщині з робочим візитом.

Цей УЗД-сканер – один із п’ятнадцяти таких апаратів, які Хмельниччина отримала від Міністерства охорони здоров’я. Завдяки цьому сучасному обладнанню лікарі зможуть ефективніше проводити дослідження та вчасно виявляти захворювання у пацієнтів лікарні.

В межах візиту Сергій Ткачук та Олександр Завроцький поспілкувалися з керівництвом та персоналом лікарні, ознайомилися з умовами, які створені в закладі. Окрім того, вони оглянули нову кисневу станцію, яку лікарня також отримала від МОЗ України кілька місяців тому. Днями було завершено всі роботи із її встановлення, отож відтепер вона генеруватиме кисень для хворих, які потребують такої терапії. Враховуючи, що фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб наразі констатують факт зростання захворюваності на ковід, киснева станція за потреби дозволить забезпечити належне лікування зокрема і для пацієнтів з коронавірусною інфекцію.

Також обласні посадовці передали лікарні 5 ноутбуків, які також дуже важливі для роботи закладу, адже, незважаючи на війну, цифрова трансформація медичної галузі в Україні триває, і комп’ютер стає незамінним помічником в роботі лікаря.

“Хоча війна в країні розпочалася в лютому, для наших медиків вона розпочалася набагато раніше, адже саме вони в умовах пандемії ковіду стали на захист життя та здоров’я наших громадян, не шкодуючи себе. Сьогодні ви мужньо виконуєте свою важливу місію і на фронті, під обстрілами, і тут, в тилу, рятуючи військових та цивільних, що постраждали від російської агресії, – зазначив Сергій Ткачук, звертаючись до медпрацівників лікарні. – Ми щиро вдячні вам за вірність покликанню та самовідданість. Саме тому і Міністерство охорони здоров’я, і ми, як обласна влада, робимо і надалі будемо робити все можливе, аби лікарі мали все необхідне, незважаючи на скрутну ситуацію в державі.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *