Архівісти області підбили підсумки проведення Огляду-конкурсу на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду

Автор | 17.11.2022

16 листопада 2022 року архівісти області підбили підсумки проведення Огляду-конкурсу на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в області, який відбувався протягом 2020-2022 років. Участь в засіданні взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Як зауважив посадовець, такий захід – єдиний в Україні проєкт, який започаткований Державним архівом Хмельницької області у 2014 році. Він відіграє велику роль у покращенні умов збереження документів Національного архівного фонду, з кадрових питань (особового складу) та стану діловодства в окремих галузях області, а саме: в культурній, релігійній, туристичній, охороні здоров’я, освіті, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в області.

За результатами проведення Огляду-конкурсу колективи та спеціалісти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Хмельницької області будуть відзначені грамотами та подяками Державного архіву Хмельницької області до Дня працівників архівних установ 24 грудня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *