Анатолій Катеренчук відвідав Нетішинську міську територіальну громаду

Автор | 13.07.2021

Голова районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, перший заступник Олександр Мельник, заступник голови райдержадміністрації Віктор Паламарчук з робочим візитом відвідали Нетішинську міську територіальну громаду Шепетівського району.
У ході робочої поїздки очільник району із міським головою Олександром Супрунюком обговорили питання життєдіяльності територіальної громади, питання щодо вакцинальної кампанії, проекти які реалізуються на території громади тощо.
Особливу увагу звернули на функціонування на території громади закладів освіти та медицини.
Олександр Супрунюк розповів про проєкт забезпечення централізованого харчування закладів освіти та медицини Нетішинської територіальної громади (потужність лінії 4500 порцій щодня).
У разі організації даного виду харчування зникає необхідність у стаціонарних цехах для приготування у кожній окремій школі, медичному закладі.
Централізована система приготування «Фабрика-кухня», з повним технологічним циклом виробництва готової продукції працюватиме за принципом кайтерингу, та дозволить забезпечити високий рівень якості харчування та зменшить поточні витрати на його організацію.
Такий спосіб організації харчування, за оцінками експертів, дає значну економію не тільки на обладнанні харчоблоків, а й у використанні ресурсів води, електроенергії, засобів для гігієни, фонду оплати праці тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *