Анатолій Катеренчук разом із заступником начальника Хмельницької ОВА Володимиром Юр’євим відвідали зведений батальйон Хмельницької територіальної оборони

Автор | 11.04.2022

Начальник Шепетівської РВА Анатолій Катеренчук із заступником начальника Хмельницької ОВА Володимиром Юр’євим відвідали зведений батальйон Хмельницької територіальної оборони до якого входить Шепетівська рота територіальної оборони. Було доставлено зібрану допомогу. Анатолій Катеренчук поспілкувався з військовими з Шепетівського району та висловив слова щирої подяки бійцям за їхню мужність у боротьбі з російським окупантом.

Гуманітарний вантаж, серед якого речі першої необхідності, засоби особистої гігієни, інвентар, генератор та продукти харчування для наших військових відправлено з гуманітарного хабу Хмельницької ОВА, щоб військовослужбовці, які зараз обороняють нашу країну від російського вторгнення бути забезпеченні усім необхідним.

Крім п’яти тонн гуманітарної допомоги, передали військовим автомобілі для оперативного виконання їхніх завдань. Також серед вантажу були листи з малюнками діток не лише з Хмельниччини, а й малечі зі східних районів України, які тимчасово знайшли прихисток у Шепетівському районі. Малюнки діти передали військовим під час розважально-культурного заходу який відбувся в Шепетівському районі нещодавно.

«Для підтримки бойового духу захисників листи та малюнки дітей є вкрай важливими, оскільки, відчувши їхнє щире бажання жити у мирі, військовослужбовці й надалі будуть завзятіше боронити рідну країну, мир та спокій її громадян» –  зазначив Анатолій Катеренчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *