Аграрії області приступили до сівби ярих культур урожаю 2023 року

Автор | 24.03.2023

З настанням сприятливих погодних умов агроформування всіх форм власності Хмельниччини приступили до сівби ярих культур урожаю 2023 року, яких намічено посіяти в межах 850 тис. га, з них ранні зернові культури будуть посіяні на 75 тис. гектарів.

Станом на 23 березня господарствами Кам’янець-Подільського і Хмельницького районів продовжувалася сівба ранніх ярих зернових культур, зокрема ярого ячменю посіяно 25,7 тис. га (49% до запланованого), яра пшениця висіяна на площі 8,3 тис. га (53%), горох посіяно на 1,0 тис. га (40% до запланованого), овес вже займає 0,6 тис. га (21% до необхідного). Всього ранні ярі зернові культури висіяно на площі 35,6 тис. га, або 47% до наміченого.

Крім того на площі 0,2 тис. га посіяно цукровий буряк, а на 1,5 тис. га, або 50% до запланованого, висіяно ярий ріпак. Проводиться посів кормових культур, зокрема однорічних та багаторічних трав. Всього посіяно близько 40 тис. га ярих культур, що становить 5% до загального обсягу посіву всіх ярих культур.

На початку наступного тижня розпочнуть посівну кампанію агроформування Шепетівського району.

Сільськогосподарськими підприємствами організовано цілодобове проведення посівної і враховуючи високі темпи сівби сподіваємося, що посів ранніх зернових культур при сприятливих погодних умовах буде завершено протягом 7-10 діб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *