8 генераторів та систем “Старлінк” передали благодійники Хмельниччині

Автор | 08.12.2022

Рашистські ракетні удари завдали чималих пошкоджень енергетичній інфраструктурі України. Тож задля забезпечення стабільного функціонування об’єктів критичної інфраструктури, а також Пунктів Незламності, де громадяни можуть підзарядити гаджети та погрітись, важливо мати альтернативні джерела енергії. Одним із таких джерел живлення є генератор, який дозволяє тривалий час отримувати електроенергію.

Аби  забезпечити електрикою та зв’язком мешканців Хмельниччини під час настання можливого “блекауту” обласна військова адміністрація у співпраці з благодійними організаціями щоденно працюють у даному напрямку. Одними із успішних прикладів такої роботи є передача генераторів та старлінків від БФ “Серце української нації”.

“Сьогодні ми спільно працюємо з благодійниками, аби мешканці області мали можливість прийти у Пункти Незламності, підзарядити гаджети, ліхтарі, увімкнути прилади, наприклад, небулайзер, який необхідний для лікування, попити гарячого чаю, зігрітись та скористатись зв’язком через систему супутникового інтернету “Старлінк”,”- зазначив Сергій Гамалій.

Наразі фонд передав 8 трифазних дизельних генераторів KRAFTWELE SDG16000 SUPER SILENT ATS потужністю 16кВA (12.8 кВт), а також 8 комплектів системи “Старлінк”. Нагадаємо, що це вже не перша допомога, яку отримує Хмельниччина від БФ “Серце української нації”. Не так давно благодійники передали автівки та продукти харчування для військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *